REALIZACE KONTAKT

Společně s našimi zákazníky
stavíme lepší stavby, obce a města.

 

Společnost Urbio Sisto si Vás dovoluje oslovit s nabídkou řešení škol, mateřských školek a různých dalších objektů potřebných pro Vaši obec, město, městskou část. Můžeme Vám pomoci již od samého počátku plánování: přiblížit ztvárnění objektu například bezplatnou studií, řešit samotný projekt, jeho engineering, dotace i další související otázky.

Naše společnost Urbio Sisto staví na silném základě desetileté zkušenosti s projektováním a výstavbou dřevostaveb jak pro soukromé zákazníky, tak i pro obce a města – veřejnou správu. Společně s našimi zákazníky stavíme lepší stavby, příspíváme k lepšímu vzhledu a prostředí obcí a měst. Díky našemu profesnímu zázemí si dovolujeme nabídnout našim zákazníkům kompletní služby, samozřejmostí je projekční zázemí pro neustálou tvorbu nových potřebných katalogových staveb. To nám umožňuje být stále napřed a poskytovat aktuální, na nejnovějších technologiích založený servis. Naším oborem je výstavba staveb, které potřebuje každá obec a město pro svůj rozvoj a uspokojení požadavků obyvatel.

Stavíme rychle, kvalitně, levně, což nám umožňuje výborně zvládnutá technologie nízkoenergetických dřevostaveb a dlouholetá zkušenost s jejich návrhy a výstavbou.

Systém dřevostavby a jeho typické výhody:

  • Nízká cena
  • Vysoká rychlost stavby
  • Snadná přestavba na jiný účel
  • Vysoká životnost
  • Malý vnější objem stavby
  • Nízká energetická náročnost – nízké provozní náklady
  • Zdravé prostředí stavby
Stavby dodáváme celé na klíč od návrhu přes projekt, financování, realizaci až po uvedení do provozu, včetně dalších služeb dle přání zákazníků.

Faltejsková

Mgr. Gabriela Faltejsková
Obchod
+420 722 909 292
gabriela.faltejskova@urbiosisto.cz

Kontaktní formulář

(číslicí)


Sídlo
Urbio Sisto, s.r.o.
Kunětická 2534/2
120 00 Praha 2


Fakturační údaje
IČO: 28993012
DIČ: CZ28993012

zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, v oddíle C., vložce č.158480

Kde nás najdete
GPS: 50.156452, 14.409003